ДУМКИ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Дуже позитивні враження після роботи з малярним валиком. Структура після фарбування від товстої до середньої. Прокатуючи, ви можете отримати густу текстуру або суху, щоб значно пом'якшити її, таким чином валик стає дуже універсальним. Легкий у роботі, ви можете швидко відчути його властивості. Він довго виділяє фарбу, завдяки якій у нас є багато часу для правильної обробки пофарбованої поверхні, не викликаючи на стінах прожилок. Не залишає шаруватих фарб на краю валика. Його можна легко намалювати людиною з невеликим досвідом, і ефект від роботи буде дуже хорошим. Для цього потрібно багато фарби і добре розтікається. Швидко наповнюється фарбою до робочої вартості. Отримати рівну структуру легко і порівняно швидко. Для цього не потрібно надмірне розчісування розсипаної фарби на стіні. Колір волосся допомагає контролювати чистоту води для полоскання.

 

Екстра-гладкий валик KILLERDOLPHIN дуже приємний.
- фарба займає більше часу, щоб вона стала абсолютно мокрою,
- залишає дуже приємну структуру,
- цільова структура легко і швидко досягається. Не потрібно довго розчісувати,
- якісно використовуватись у дуже вимогливих роботах. Для клієнтів, які хочуть мати ефект пергаменту, щоб була дуже мала структура «фарбової» фарби
- найголовніше, що при такій короткій щетині вона не робить ударів від краю валика. Як правило, всі ролики, які я тестував, не прагнуть робити грудочки з країв. Дуже корисно на роботі, вам не доведеться повертатися, щоб розтягнути фарбу. Простіше для менш просунутих співробітників ".

Перша в Польщі, одна з найсучасніших фабрик Євросоюзу з виробництва фарбувальних валиків, вже почала працювати в Кельце!

Компанія XL-TAPE-INTERNATIONAL,

виробник малярних стрічок, запустила виробництво висоякісних професійних валиків BlueDolphin. Валики серії 330 засновані на технологічно вдосконалених різних типах матеріалів, розроблених компанією з Японії, яка має понад 100-річний досвід роботи в цій галузі.

 

Ми гарантуємо, що ваші клієнти будуть на 100% задоволені нашими роликами 330 серій, а 30-річна гарантія, яку пропонує BlueDolphin, дозволить вам виділитися з конкуренції.